პროგრამა ითვალისწინებს 4-წლიანი საბაკალავრო საფეხურის სწავლების დაფინანსებას, რომლის ფარგლებშიც სხვა უცხოელ სტუდენტებთან ერთად, სრულად დაიფარება საქართველოდან შერჩეული 3 სტუდენტის სწავლის გადასახადი.
პროგრამაში მონაწილეობისთვის შერჩეულ სტუდენტებს რეკომენდაცია უნდა გაუწიოს კორეის რესპუბლიკაში საქართველოს საელჩომ.
განაცხადები მიიღება 2017 წლის გაზაფხულის სემესტრისთვის. განაცხადების წარდგენის ვადები განსაზღვრულია როგორც ადრეული (early decision), ისე რეგულარული ჩარიცხვისთვის (regular decision). ადრეული ჩარიცხვისთვის განაცხადი წარდგენილ უნდა იქნეს 2016 წლის 16 აგვისტოდან 2 სექტემბრამდე, შერჩეული სტუდენტები გამოვლინდებიან 2016 წლის 22 ოქტომბერს.
რეგულარული ჩარიცხვისთვის განაცხადის წარდგენის ვადებია 2016 წლის 10 ოქტომბრიდან 28 ნოემბრამდე, ხოლო შერჩეული სტუდენტები გამოვლინდებიან 2017 წლის 13 იანვარს. შერჩეულ სტუდენტთა დარეგისტრირება განხორციელდება 2017 წლის 16-20 იანვარს.
დეტალური ინფორმაცია ჰანკუკის უნივერსიტეტის სასწავლო პროგრამებისა და განაცხადის წარდგენის პროცედურების შესახებ, ასევე საინფორმაციო ბროშურა და სააპლიკაციო ფორმა გთხოვთ, იხილოთ დანართის სახით.

The scholarship provides a funding of a full 4-year bachelor's degree, and amongst the international students a full tuition fees will be covered for three Georgian Students. The selected students must be recommended to the Hankuk University by the Embassy of South Korea.
Applications will be accepted for the 2017 spring semester. The application deadlines are defined as early (early decision), as well as for regular admission (regular decision). Early enrollment application must be submitted from August 16 to September 2, 2016, and the selected students will be announced on October 22, 2016.
Regular admission deadlines for the submission of documents starts from October 10 to November 28, 2016 and the selected students will be announced on January 13, 2017. The registration of the selected students starts on the January 16-20, 2017.
For more detailed information regarding the programs at the Hankuk University, please see the appendix.